Konkurs na „Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy”

Konkurs na „Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy”

Konkurs na „Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy” ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Limanowej na początku grudnia okazał się dużym sukcesem dla dwóch naszych uczennic.

Michalina Drożdż z klasy 3 kształcąca się w zawodzie Technik Hotelarstwa zdobyła II miejsce w kategorii  Młodzież szkół średnich. Komisji konkursowej spodobała się również praca Martyny Wojtyczki z klasy I technikum kształcącego w zawodzie Technik Ekonomista.

Komisja Konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ  w tym roku wpłynęło aż   137 prac, spośród których, 22 grudnia wybrano te najciekawsze. W pierwszej kolejności brane były pod uwagę następujące kryteria: nawiązanie do tradycji świąt Bożego Narodzenia, folkloru, oryginalność kompozycji, estetykę wykonania, samodzielność wykonania, wykorzystanie materiałów naturalnych.

Konkurs miał na celu kultywowanie i podtrzymywanie tradycji i folkloru związanego ze świętami Bożego Narodzenia, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz wymianę doświadczeń w zakresie dekoracyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content