Konkurs międzyszkolny English Challenge

Konkurs międzyszkolny English Challenge
Konkurs międzyszkolny English Challenge wywołał duże emocje. Aż 35 osób – miłośników języka angielskiego z obydwu szkół ( ZSP oraz ZSTI) wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu a walka była naprawdę zacięta. I puchar zwycięzcy w tym roku wędruje do naszej szkoły dzięki Julii Pankiewicz z klasy 2 TH. Tuż za Julią znalazły się dwie osoby którzy ex aequo dzielą drugie miejsce Kacper Burtan z klasy 3aTL z ZSP oraz Gabriela Sobczak z ZSTI Trzecie miejsce też ex aequo dzielą Miriam Handzel z klasy 3TE z naszej szkoły oraz Hubert Cygan z ZSTI. Uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom znajomości języka angielskiego, dlatego miejsca na podium zróżnicowały pojedyncze punkty. Uczniowie zgarnęli puchar dla naszej szkoły i mamy trzy miejsca na podium zajęte przez naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy jeszcze raz za wspaniałe emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content