Jasełka 2023

Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas zadumy i refleksji. O tym, co w życiu najważniejsze, przypomnieli nam aktorzy i piosenkarze występujący w tegorocznych jasełkach. Siostra Lucynka wraz z całą ekipą pomocników – uczniami z klasy 1LO oraz niezastąpionym zespołem naszych uczniów utalentowanych muzycznie 🪗🎻🎶🎤 stworzyła magiczny klimat , który przybliżył nas do oczekiwanej Gwiazdki.
To była piekna akademia, pełna wzruszających chwil – życzenia składane przez panią Dyrektor Katarzynę Wacławik oraz przez Przewodniczącą Samorządu uczniowskiego Aleksandrę Aksamit, podziekowania i życzenia dla naszego kochanego pana Michała, odchodzącego na emeryturę 🥹 gratulacje i nagrody dla zwycięzców konkursu o tematyce Christmas 🎄

W tym dniu żegnaliśmy również naszego niezastąpionego Pana Michała Znachowskiego, przechodzącego na emeryturę. Pan Michał złota rączka, który potrafi naprawić wszystko od zamka w drzwiach do promu kosmicznego Discovery, od zwykłego mercedesa klasy S do odrzutowca F16. Nobel dla Pana Michała to za mało. Dziękujemy za wspólne lata! Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły!