Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

Warsztaty dla uczniów szkół podstawowych

W dniu 12 kwietnia mieliśmy okazję gościć w naszej szkole wyjątkowych uczniów z pobliskich Szkół Podstawowych na Dniu Otwartym. Przybyło do nas blisko 500 uczniów z okolic, co świadczyć może o dużym zainteresowaniu naszą szkołą wśród młodych ludzi.

W tym dniu uczniowie mieli okazję poznać szeroką ofertę edukacyjną naszej szkoły. Przy muzyce, zabawach sportowych i żywej, rodzinnej atmosferze mogli zjeść kiełbaski z grilla i nie tylko…  Korzystali z warsztatów kulinarnych, hotelarskich, ekonomicznych i logistycznych. Mieli okazję uczestniczyć w lekcjach pokazowych z języków obcych i matematyki. Szeroka oferta przygotowana dla nich sprawiła, że wychodzili uśmiechnięci, zadowoleni i usatysfakcjonowani tym co było dane im przeżyć.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkół Podstawowych za umożliwienie swoim uczniom spędzenia tego dnia w progach naszej placówki. Dziękujemy opiekunom za przybycie i podzielenie się z nami cennymi wskazówkami z ich pracy z młodzieżą.

Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy czas uczniowie spędzili w świetnych nastojach, poznając obyczaje i „życie” w naszej szkole. Zakładamy, iż wielu z nich już od września przekroczy „oficjalnie” mury naszej szkoły i stanie się częścią naszej wyjątkowej społeczności.

Drodzy uczniowie Szkół Podstawowych zapraszamy Was do naszego Technikum i nowopowstającego Liceum… Pamiętajcie w tym roku macie wybór!!!

Wybór naszego Liceum może okazać się Twoim szczęśliwym „losem na loterii”.
Spróbujesz zagrać? Jest o co!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content