Dzień Nauczyciela 2023

Dzień Nauczyciela 2023

Dzień Nauczyciela 2023

W dniu 13 października uczniowie naszej szkoły przygotowali akademię z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Akademię zaszczycili swoją obecnością starosta powiatu limanowskiego Pan Mieczysław Uryga, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu w starostwie powiatowym Pan Artur Krzak oraz radny powiatu limanowskiego Pan Grzegorz Wójcik. Podczas akademii 7 uczniów naszej szkoły odebrało stypendium naukowe z rąk naszych szanownych gości. Zwieńczeniem tego dnia były serdeczne życzenia dla nauczycieli za trudy ich codziennej pracy. W ramach wdzięczności nasi uczniowie przygotowali drobne upominki dla grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content