COOKPAD ,,ZŁOTA KSIĄŻKA 3”

COOKPAD ,,ZŁOTA KSIĄŻKA 3”

W marcu 2021 roku nasza szkoła otrzymała zaproszenie do udziału uczniów, nauczycieli w wyzwaniu Cookpad ,,Złota książka 3”. Sześciu uczniów klasy 4aTŻiUG zaangażowało się w przygotowanie własnych potraw, zdjęć oraz receptur, które następnie zamieszczali na bloogu Cookpad. Wyzwanie polegało na zamieszczaniu co najmniej jednego przepisu potrawy, napoju, wyrobu cukierniczego oraz zdjęcia potrawy co tydzień przez 52 tygodnie. Wszystko zaczęło się podczas nauki zdalnej część potraw było wykonanych w domu a część w szkole na zajęciach praktycznych. Święta czy wakacje nie zwalniały uczniów od prowadzenia blooga na Cookpad. Zadanie nie było takie proste wymagało od uczniów zaangażowania, systematyczności i mobilizacji. Do końca wyzwania ,,Złota książka 3”wytrwały cztery osoby z klasy IVaTŻiUG : Aleksandra Budacz, Gabriela Potaczek, Agnieszka Rzepka i Katarzyna Tomala. Uczennice otrzymały wydruk własnej książki kucharskiej. Opiekunem wyzwania Cookpad ,,Złota książka3” była Pani Elżbieta Janik. Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy dalszych sukcesów kulinarnych. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content