Charytatywny kiermasz słodkości w Ogrodniku

Charytatywny kiermasz słodkości w Ogrodniku

Charytatywny kiermasz słodkości w Ogrodniku

Charytatywny kiermasz słodkości w Ogrodniku 🍩🍪🎂🍰
👉 Od środy 23.11.2022 do wtorku 29.11.2022 trwał w naszej szkole charytatywny kiermasz ciast. Kiermasz zorganizowany został przez Samorząd Uczniowski przy współpracy z paniami pedagog oraz psycholog z naszej szkoły w ramach obchodzonego dwa dni wcześniej Dnia Życzliwości.
👉 Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za bardzo aktywny udział w kiermaszu . Każda klasa wg wcześniej ustalonego harmonogramu przygotowała ciasto lub inne słodkie lub słone przekąski, które potem każdy mógł skosztować pomagając jednocześnie dzieciom, które bardzo na tę pomoc czekają.
👉 Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców naszych uczniów, którzy bardzo pozytywnie odpowiedzieli na naszą akcję i aktywnie włączyli się w przygotowanie ciast. Niektóre z nich trafiały do nas prosto z piekarnika – cieplutkie i pachnące🍩🍰🍩
👉 Dziękujemy Pani prof Elżbiecie Janik oraz Pani prof Grażynie Szymuś za koordynowanie działań na kuchni, dzięki czemu popróbować mogliśmy wypieków przygotowanych przez klasy technikum żywienia… Nawet pizza była 🍕🍕🍕 i hot dogi kibica 🌭🌭🌭
👉 KOSMO, MAKSIU oraz MARYSIU
– mamy nadzieję, że przynajmniej troszeczkę wywołamy uśmiech radości na Waszych buziach ❤️❤️❤️
Łącznie udało się nam zebrać 1800 zł, które podzieliliśmy równo i wpłaciliśmy na konta zbiórek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content