Bal Studniówkowy…

Bal Studniówkowy…

Ach co to był za bal...

W minioną sobotę 14 stycznia uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej uczestniczyli w balu studniówkowym.  Oficjalna część rozpoczęła się od przemówień, podziękowań dla dyrekcji szkoły, wychowawców i pozostałych nauczycieli, krótkich refleksji związanych z upływającym czasem i wspólnie spędzonymi latami w szkole. 14 stycznia ukazała się nam magia, ruchliwa atmosfera studniówkowego wieczoru. Byli razem nasi tegoroczni maturzyści i nasi nauczyciele, którzy przestali być zwyczajni, stali się niezwykli, bo zechcieli skorzystać z zaproszenia do wspólnej zabawy. Bardzo to cieszy, bo jak mawiał Aleksander Dima “co ofiarowano ze szczerego serca, winno być szczerym sercem przyjęte”. I tak właśnie było na tegorocznej studniówce – niezwykła serdeczność, wspólna zabawa łącząca pokolenia, elegancja i nieustanny uśmiech.

Następnie nastąpiło przecięcie wstęgi symbolizującej początek uroczystości, po czym uczniowie klas IV TH, IV TE oraz IV TŻ i UG odtańczyli tradycyjnego poloneza w niezwykle szykowny sposób. Towarzyszyli im ich niezastąpieni wychowawcy Pani Maria Habrzyk, Pani Grażyna Szymuś oraz Pani Arietta Liberda-Draus. W pierwszych parach elegancko prezentowała się Pani Dyrektor Katarzyna Wacławik oraz Pani Wicedyrektor Maria Olszewska w towarzystwie przedstawicieli uczniów. 

Kolejnym punktem naszej imprezy był kabaret przygotowany przez młodzież “Szkoliada”, oprócz uczniów również i nauczyciele mogli wykazać się kunsztem aktorskim i dużą dawką pozytywnej energii połączonej z poczuciem humoru. 

W żadnej szkole średniej nie znajdziecie takiej dobrej i pozytywnej atmosfery wieczoru studniówkowego. Dalsza część uroczystości to już zabawa do białego rana przy wspaniałych rytmach zespołu muzycznego Alvaro, a w przerwach nie zabrakło przebojów dyskotekowych i oczywiście “belgijki”… 

Wszystkim obecnym dziękujemy za wspaniałą zabawę, wspólnie spędzony czas. Tego wieczora nie zapomnimy zapewne już nigdy.

Naszym gościem specjalnym był przedstawiciel lokalnej telewizji tv28. Zapraszamy do obejrzenia relacji z imprezy. Serdecznie dziękujemy za przybycie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content