Spotkanie z przedstawicielami Banku Spółdzielczego

Spotkanie z przedstawicielami Banku Spółdzielczego

W dniu 6 luty klasa II i III Te uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej, który repezentowali P. Marek Wójciak i P. Paweł Marczak. Nasi goście podczas spotkania bardzo szeroko omówili kwestie związane z bezpiecznym korzystaniem z usług bankowych. Jak obecnie działają oszuści, którzy podszywają się by wyłudzić pieniądze. W trakcie warsztatów wywiązała się dyskusja, która była potwierdzeniem zainteresowana tematyką. Przedstawione zostały również produkty które w ofercie posiada Bank. Miłą niespodzianką dla uczniów były upomiki od Banku Spółdzielczego Mszana Dolna za co serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content