Sportowe sukcesy na Licealiadzie

Sportowe sukcesy na Licealiadzie

Licealiada w Szkolnej Drużynowej Lidze LA

W dniu 5 października na stadionie Lekkoatletycznym w Mszanie Dolnej odbyła się Licealiada dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Miło nam poinformować o kilku zaskakujących wynikach osiągniętych przez naszych uczniów. Na szczególne brawa zasługują nasze Panie, tj.
 
I miejsce w biegu na 800 m dla Agnieszki Kaleta. Nasza zawodniczka kolejny rok z rzędu utrzymuje świetną formę, potwierdzając dominację naszej szkoły w tej dyscyplinie.
 
I miejsce w Pchnięciu Kulą wywalczyła Marcela Żurek. Nasza uzdolniona i wszechstronna reprezentantka (mistrzyni Powiatu w Piłce Nożnej, Vice- mistrzyni w Piłce Ręcznej) tym razem zdemolowała kolejną konkurencję, nie pozostawiając złudzeń kto jest najlepszy.
 
III miejsce w biegu na 100 m uzyskała Paulina Zapała. Nasza sprinterka na koniec swojej “kariery szkolnej” po raz kolejny pokazała sportowy zacięcie i wywalczyła cenne punkty i podium dla naszej Szkoły.
 
I Miejsce w biegu na 800 m dla Gabriela Cichórz. Nasz reprezentant zostawił konkurencję daleko w tyle uzyskując znakomity czas 2:17,65. Forma, jaką prezentuje Gabriel pozwala liczyć na walkę o czołowe lokaty w finałach wojewódzkich, które odbędą się w Krakowie.
 
Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy udanych startów i dziękujemy za zdobyte punkty w klasyfikacji szkolnej. Życzymy kolejnych tak ogromnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content