Dekorowanie wyrobów cukierniczych sesja 19-20 listopad

Dekorowanie wyrobów cukierniczych sesja 19-20 listopad
W dniach od 19-20.11.2022r. odbył się kurs dekorowania wyrobów cukierniczych w ramach projektu ,, Rozwój CKZ w Powiecie Limanowskim – poszerzenie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne, a także kształcenie dla uczniów ze specjalnymi potrzebami”. Przeszkolonych zostało 11 osób z klasy 1TŻiUG, 1TH. Na kursie uczniowie przygotowywali monoporcje: półkule czekoladowe, leśny mech, mini deser z chia i owocami, mini serniczki ,babeczki z kremem waniliowym i owocami, tort orzechowy oraz tort serce.
Uczniowie uczestniczący w kursie dekorowania wyrobów cukierniczych zdobyli nowe wiadomości oraz umiejętności z zakresu dekorowania wyrobów cukierniczych. Uczestnicy samodzielnie przygotowywali monoporcje, polewy lustrzane, dekoracje, blaty i spody pod torty, musy, kremy, masy do tortów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content