Konkurs „Magia Liczby π” rozstrzygnięty

Konkurs „Magia Liczby π” rozstrzygnięty

Konkurs „Magia Liczby π” rozstrzygnięty

14 marca to Światowy Dzień Liczby Pi, z tej to okazji w naszej szkole został przeprowadzony zdalny konkurs wiedzy o Liczbie π. Konkurs odbył się w dniu 15 marca o godzinie 14:03 😊, składał się z 20 pytań/zadań „nasączonych” liczbą π, konkurs przeprowadzono przy użyciu platformy TestPortal.
 
Konkurs miał na celu popularyzować naukę matematyki wśród młodzieży, pobudzić rywalizację, jak i być pewną formą zabawy matematycznej 😊
 
Oto wyniki:
  • I miejsce zdobyła Paulina Kozyra z klasy II TE/TL🥇🥇🥇
  • II miejsce zdobyła Alicja Kowalczyk oraz Martyna Klimek z klasy III TE🥈🥈
  • III miejsce Ewelina Walczak z klasy III TE🥉
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w matematycznej przygodzie z liczbą Pi, wszyscy zawodnicy uzyskali pochwałę z wpisem do dziennika, ocenę cząstkową celującą z matematyki za udział w tym wydarzeniu szkolnym, a na wyróżnionych czekają dyplomy oraz nagrody, które zostaną wręczone po powrocie stacjonarnym do szkoły.
 
Wszystkim gratulujemy udziału!!!!
Niech Magia Pi pozostaje z Wami na zawsze…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content